Preču pasūtīšana

Izvēlieties produktus un pievienojat pirkumu grozam. Pirkumu grozā ir iespējams veikt izmaiņas - produktus, kurus nolēmāt neņemt, varēsiet izdzēst. 
Aizpildiet prasītos lauciņus. Adresi norādiet to, kurā vēlēsieties saņemt sūtījumu.  Apstipriniet pasūtījumu nospiežot Veikt pirkumu.
Sagaidiet no mums apstiprinājumu un rēķinu savā e-pastā. Tikai tad varēsiet veikt maksājumu. (Ņemiet vērā, ka kāda no veikalā uzrādītajām precēm var nebūt pieejama konkrētā brīdī. Par to mēs Jūs informēsim pirms rēķina izstādīšanas.)

Produktu dizains var nedaudz atšķirties no attēlā redzamā. Attēliem ir informatīvs raksturs.

APMAKSA

Apmaksu veiciet ar pārskaitījumu PĒC rēķina saņemšanas 2 darba dienu laikā.

ATTEIKUMA TIESĪBAS

Izmantojamas atbilstoši LR likumdošanai ( Patērētāju tiesību aizsardzības likuma 10. pants, Noteikumi par distances līgumu MK Nr.255) 
!!! Saskaņā ar Ministru kabineta noteikumu Nr. 255 punktu 22.5. Patērētājs nevar izmantot atteikuma tiesības, ja: patērētājs ir atvēris iepakojumu precei, kuru veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nevar atdot atpakaļ.

Privātums

SIA Justīne R iegūst tādu patērētāja personīgo informāciju, kas ir nepieciešama pasūtījuma apstrādei un izpildei. Šīm vajadzībām mēs prasām sniegt patērētajam tādu informāciju kā – vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, kontakttālrunis. SIA Justīne R nepieprasa un neapstrādā sensitīvos personas datus.

Patērētāja sniegtā informācija palīdz mums īstenot mūsu servisu, apstrādāt patērētāja  pieprasījumus, piegādāt preci un sniegt jums atbalstu.

Ja klientam, kurš pasūtījis un iegādājies produktu Mājas lapā, nav tiesībspējas un vai rīcībspējas, par produkta pasūtījumu un samaksu ir atbildīgs šīs personas likumīgais pārstāvis (piem., vecāki, aizgādņi). Iepriekšminētajā gadījumā pasūtījums nav atsaucams, kā arī veiktā pirkuma maksa nav atmaksājama.   

Fiziskās personas datu apstrāde saskaņā ar Latvijas Republikas likumu „Fizisko personu datu aizsardzības likums”.

Patērētājs piekrīt personas datu apstrādei.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .