Par mums 

Uzņēmums "Justīne R" ir radīts, lai skaistumkopšanas nozari papildinātu ar unikāliem un kvalitatīviem produktiem. Uzņēmuma klāstā ir profesionāla kosmētika, filleri, mezodieģi, pīlingi, biorevitalizācijas un mezoterapijas produkti. 

Profesionāla kosmētika

  • Dr. Lauranne (Itālijas) - kosmētiskie līdzekļi, kas ādu ne tikai mitrina, bet arī ārstē. Tā ir kosmocevtika - īpaša ar dabīgo sastāvu un ārstnieciskajām īpašībām.
  • Pressensa (Spānija) - premium klases kosmētika, kas skaistumkopšanas profesionāļiem piedāvā  plašu klāstu ar biorevitalizācijas un mezoterapijas produktiem, sejas ādas pīlingiem un citiem kosmētiskiem līdzekļiem. Inovatīvas formulas un izcili rezultāti!
  • CARA (Grieķija) piedāvā augstas kvalitātes mezodiegus - no monodiegiem līdz vītiem diegiem. ’’CARA’’ mezodiegi piedāvā vieglu, efektīvu un drošu ceļu kā atgūt jaunību un skaistumu.
  • CLH-Advance filleri ar hialuronskābi. Filleri ir ar DVS savienojošo aģentu, kas nodrošinās  vislabāko kvalitāti. ’’CLH-Advance’’ filleri ir izstrādāti, ražoti un iepakoti Itālijā. Ar filleriem ir iespējama: lūpu apjoma palielināšana, sejas kontūras remodelācija, ādas defektu un rētu korekcija, mīmikas krunciņu un dziļo krunku korekcija. 
  • BOTULIFE no BioenergeticLab Inovatīva produktu līnija, kura strādā dziļi ādā, stimulējot pamatvielu ražošanu lai uzlabot sejas ādas toni un skaistumu, piepilda grumbas un uzlabo ādas tvirtumu, un citus procesus, kuri ir saistīti ar ādas novecošanos un svarīgo vielu samazināšanos.

  

Mūsu firmas devīze ir - ESI SKAISTA

Esiet skaisti kopā ar mums!


0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .